Apie mus

UAB „Energus group” yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje kurią vienija bendra vizija – kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse. Kadangi turime patirties įgyvendinant ir valdant sudėtingus bei didelius projektus galime sukurti unikalius dar niekur nematytus sprendinius ir juos patys įgyvendinti. Įgyvendinant projektus žiūrime per energetinio efektyvumo ir eksploatacijos ateityje prizmę, kas leidžia gauti greitąją grąžą ir kokybę!

UAB „Energus Group“ kuri priklauso UAB „Energus group” įmonių grupei yra atestuota valstybinės energetikos inspekcijos ir gali eksploatuoti ar įrengti elektros įrenginius iki 10 000 V. UAB „Energus Group“ yra suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.

           

UAB „ENERGUS GROUP” gavo tris tarptautinius standartus: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018. Kompanija „Energus Group“ nuolat stengiasi gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir užtikrinti, kad įmonė būtų geriau pasirengusi pasinaudoti naujomis galimybėmis vis konkurencingesnėje rinkoje. Todėl buvo skirta daug laiko bei pastangų tobulinant įmonės vadybos sistemą pagal ISO standartų reikalavimus.

ISO 14001:2015        ISO 45001:2018       ISO 9001:2015

Bendrovė „ENERGUS GROUP“ energijos taupymo sprendimų diegimo lyderė Lietuvoje. Kasmetinėje LESTO su Verslo Žiniomis organizuojamoje racionalaus energijos vartojimo konferencijoje „ENERGETINIO EFEKTYVUMO SPRENDIMAI – kelias verslo konkurencingumui” už efektyvių energijos taupymo sprendimų diegimą apdovanota 2014 ir 2015 metais

lvpa

UAB „Energus“ įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis dalinai finansuojamą projektą „Pastatų inžinerinių sistemų energetinių sąnaudų monitoringo, prognozavimo ir priežiūros inovatyvių ekspertinių sistemų kūrimas“

UAB „Energus“ viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos energetikos sektoriuje. UAB „Energus“ siekia kurti inovatyvias idėjas bei kokybiškus produktus ir taip prisidėti prie ateities energetikos strategijos kūrimo ir įgyvendinimo. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys – energijos taupymo sprendimai, procesų valdymo, automatizavimo, programavimo darbai, elektros instaliacijos montavimo, projektavimo, bei aptarnavimo darbai. Įmonės vizija yra žymus rinkos dalies užėmimas energijos taupymo sprendimų srityje, specialios paskirties produktų nišoje. Bendrovė „Energus“ energijos taupymo sprendimų diegimo lyderė Lietuvoje.

UAB „Energus“ projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“, projekto numeris J05-LVPA-K-04-0107.

UAB „Energus“ įgyvendinamo projekto tikslas – padidinti įmonės inovacinį potencialą, sukuriant pastatų inžinerinių sistemų energetinių sąnaudų monitoringo, prognozavimo ir priežiūros inovatyviais ekspertines sistemas. Šiuo projektu siekiama sukurti tris naujus ir inovatyvius ekspertinius produktus: pastato inžinerinių sistemų priežiūros ir gedimų diagnozavimo ekspertinė sistema, pastato inžinerinių sistemų darnaus veikimo sprendimų paramos sistema (SPS), pastato inžinerinių sistemų veikimo stebėsenos ir projektinių sprendinių lyginamojo vertinimo įrankis.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 1 164 050,99 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 36 mėnesiai.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete https://energus.eu/.

lvpa

UAB „Energus Group“ įgyvendina projektą

„Interneto daiktų ir inžinerinių sistemų energijos valdymo ir stebėjimo platforma paremta blokų grandinių ir savaiminio apsimokymo technologijomis“

Projekto vykdytojas UAB „Energus Group“ – viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos energetikos ir informatikos sektoriuje. UAB „Energus Group“ siekia kurti inovatyvias idėjas bei kokybiškus produktus ir taip prisidėti prie ateities energetikos strategijos kūrimo ir įgyvendinimo.

Pagrindinis projekto tikslas- sukurti efektyvią interneto daiktų ir inžinerinių sistemų energijos valdymo ir stebėjimo platforma paremta blokų grandinių ir savaiminio apsimokymo technologijomis, kuri pagal interaktyviai kaupiamus, analizuojamus stebėsenos duomenis turi užtikrinti energetinį efektyvumą, ekonominį ir gyvavimo ciklo racionalumą, aplinkosaugos ir komforto priimtinumą esamiems ir naujiems galutiniams vartotojams, duomenų integralumą ir kibernetinį saugumą, informacijos susijusios su efektyviu inžinerinių sistemų ar interneto daiktų valdymu ir naudojimu sklaidą, padidinti ekonominį interneto daiktų potencialą, atsinaujinančių energijos šaltinių generuojamos energijos efektyvų panaudojimą.

Projekto partneris- UAB „SUPER HOW“, kuris prisidės prie projekto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros.

UAB „Energus Group“ projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-K-856 „Eksperimentas“, projekto numeris S-01.2.1-LVPA-K-856-01-0199.

Bendra projekto vertė- 1 795 596,60 Eur.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 1 231 769,09 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 36 mėnesiai.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete https://www.energusgroup.lt/.

How to enable JavaScript in your browser